0 0,00 EUR | 0,00 kn Košarica je prazna 0
Proizvodi

Antibakterijski gel Tinktura 150 ml

Šifra: 09198595
Dezinficijensi
  • Antibakterijski gel za ruke 
  • Pomaže održavati optimalnu higijenu ruku
  • Ne isušuje kožu i ne ostavlja tragove

 

Cijena
1,86 EUR
1,86 EUR 14,01 kn
Fiksni tečaj: 1 EUR = 7,53450 kn. Sve cijene uključuju PDV.
Dodaj u košaricu
O proizvodu

Pomaže održavati optimalnu higijenu ruku, koja ima važnu ulogu kod samozaštite od infekcija bakterijskog i virusnog izvora.

Njeguje i dezinficira, stane u svaki džep, torbicu, pretinac u automobilu, ladicu i školsku torbu. Koristan u automobilu, na putovanju, u školi, na izletu, u šetnji s djecom, vrtu i parku, na radnom mjestu, na javnim mjestima, kod društvenih kontakata i bavljenja životinjama.

Manju količinu gela istisnite iz bočice na dlan i trljajte sve dok se gel ne osuši. Gel ne isušuje kožu i ne ostavlja tragove. Ruke će nakon uporabe biti dezinficirane, hidratizirane i njegovane.

Formula je razvijena sa 65 % denaturiranog alkohola ( 99 postotne kakvoće ) 

UPOZORENJE

Čuvati izvan dohvata djece. Zapaljivo! Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenih plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ako se proguta zatražiti liječničku pomoć i pokazati spremnik ili naljepnicu.

Sastojci: 

ALCOHOL, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PEG/PPG-8/3 LAURATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL

Količina: 150 ml

Kako koristiti: Utrljati gel dlanovima po rukama. Koristiti bez vode.

Tehničke karakteristike
EAN 3858893050148
Jamstvo 0 mj.
Model Gel 150 ml
Komentari
Pošalji svoj komentar

Vaša ocjena

Vaš email neće biti objavljen i koristiti će se samo u svrhu odgovaranja na Vaš komentar
Drugi su komentirali...
Nema komentara. Budi prvi!
Prijavi se na newsletter i besplatno primaj najnovije vijesti iz svijeta tehnike.